سرویس: اخبار شهرستان ۲۰:۵۱ - جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵

همزمان با پویش مردمی در کشور؛

مردم شهر سجزی کمک های خود را به کودکان سوری اهدا کردند

اولین محموله کمک های غیر نقدی مردم شهر سجزی به مردم مظلوم سوریه در حال ارسال است.

فرهنگی بسیجی شهر سجزی در گفتگو با اصفهان شرق با اشاره به شروع حرکت معنوی و انسانی کمک به مردم سوریه، گفت: خانواده های شهر سجزی از یک ماه گذشته تا کنون در کمک رسانی به برادران دینی و جنگ زده کشور سوریه بر استمرار این کمک ها همت ویژه داشتند و هم اکنون نیز بسته های کمک رسانی آماده ارسال است.

نصرالله هاشمی اظهار کرد: ستاد کمک رسانی به مردم سوریه که با سرمای بسیار مواجه هستند، هم اکنون در قالب بسیج و طرح صالحین و مساجد تشکیل شده و بانوان با بافت کلاه و شال، کمک رسانی خود را انجام دادند.

وی افزود: برخی از کشورهای حامی تروریسم در برابر جنایت تکفیری ها سکوت کرده اند و در حال نظاره بدبختی و کشته شدن هزاران کودک بیگناه هستند و در مقابل مردم بابصیرت کشور ایران در همه نقاط دست به پویشی زده اند که بتوانند کم ترین کمک را به مردم سوریه داشته باشند و باید این اقدام به صورت ویژه ادامه پیدا کند.

photo_2017-01-06_18-40-31

فرهنگی آموزش و پرورش کوهپایه تصریح کرد: مردم سوریه بیش از هر زمان دیگری به کمک های بشر دوستانه نیاز دارند و در این بین، بانوان سجزی طی یک مرحله با دریافت کمک نقدی مردم اقدام به خرید کاموا کرده و شال و کلاه بافتند و به صورت نمادین در نماز جمعه فروخته شد.

وی در تکمیل موارد بالا، خاطرنشان کرد: مبلغ ۵۰۰ هزار تومان از فروش شال و کلاه مردم در مصلای نماز جمعه جمع آوری شد ولی همه بسته های شال و کلاه در قالب هدیه به ستاد تحویل داده شد و مردم در اقدامی زیبا، همه بسته ها را پس از خریداری کردن، به ستاد هدیه دادند.

هاشمی تاکید کرد: آماده دریافت کمک های نقدی مردم برای کمک به مردم سوریه هستیم تا بتوان با خرید البسه گرم برای بچه های سوری، قدمی ناچیز برداریم.

انتهای پیام/ ش

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.