سرویس: اجتماعی ۰۷:۵۲ - چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵

در حاشیه کویر شرق اصفهان رخ داد؛

قتل دردناک دختر ۱۵ ساله نصرآبادی/ قاتل دستگیر شد

دختر نوجوان نصرآبادی روز گذشته براثر خفگی به قتل رسید و جسد بی جان او در حاشیه محل سکونت وی کشف شد.

به گزارش اصفهان شرق، روز گذشته، خبری دردناک شهر نصرآباد از توابع بخش جرقویه سفلی را شُکی بزرگ فرو برد. دختر دانش آموزی که برای امتحان دی ماه از خانه خارج شد و دیگر به خانه بازنگشت و جسد بی جان او که بر اثر خفگی به قتل رسیده بود در حاشیه محل زندگی اش کشف شد.

خانواده که از طریق مدرسه مطلع شده بودند که فرزندشان در جلسه امتحان حضور نیافت، در جستجوی دختر خود برآمدند و به کلانتری محل مراجعه و از مفقودی دختر ۱۵ ساله خود خبر دادند که بلافاصله تحقیقات تخصصی مأموران و کارآگاهان پلیس آگاهی به منظور پیدا کردن این دختر نوجوان آغاز شد.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: کارآگاهان در جریان تحقیقات با به دست آوردن سرنخ‌هایی از قاتل توانستند کمتر از ۶ ساعت پس از وقوع حادثه این فرد که جوانی ۲۵ ساله از اهالی محل سکونت دختر و دارای سه فقره سابقه کیفری بود را در حال فرار از منزلش دستگیر کنند.

سرهنگ خسروی اظهار کرد: پس از دستگیری متهم تحقیقات از وی در حضور بازپرس ویژه قتل انجام گرفت که درنهایت وی به قتل دختر نوجوان اعتراف و عنوان کرد که او را به‌زور به محل کشف جسد کشانده و سپس به قتل رسانده است.

رئیس پلیس آگاهی استان خاطرنشان کرد: تحقیقات جهت کشف ابعاد این پرونده و علت و انگیزه‌های وقوع قتل توسط قاتل در دست بررسی است.

یکی از شهروندان نصرآبادی به خبرنگار ما گفت: نیروی انتظامی اشد برخورد را با مجرمان داشته باشد چرا که با گذشت زمان، داغ حوادث کم تر شده و قطعا اگر به سرعت و پس از اتمام پرونده، مجرم به سزای عملش برسد، تذکری برای دیگران خواهد بود.

انتهای پیام/ ش

همچنین بخوانید:

12 نظر در مورد “قتل دردناک دختر ۱۵ ساله نصرآبادی/ قاتل دستگیر شد”

  1. وحید گفت:

    همیشه درباره‌ی مجرمین بالقوه سهل انگاری میشه تا زمانی که دست به جنایت بزنند. وقتی هم که جنایت کردند دربه در دنبال رضایت گرفتن هستند تا یک جانی را در جامعه رهاسازی کنند.

1 2
دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.