سرویس: اجتماعی ۰۷:۵۲ - چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵

در حاشیه کویر شرق اصفهان رخ داد؛

قتل دردناک دختر ۱۵ ساله نصرآبادی/ قاتل دستگیر شد

دختر نوجوان نصرآبادی روز گذشته براثر خفگی به قتل رسید و جسد بی جان او در حاشیه محل سکونت وی کشف شد.

به گزارش اصفهان شرق، روز گذشته، خبری دردناک شهر نصرآباد از توابع بخش جرقویه سفلی را شُکی بزرگ فرو برد. دختر دانش آموزی که برای امتحان دی ماه از خانه خارج شد و دیگر به خانه بازنگشت و جسد بی جان او که بر اثر خفگی به قتل رسیده بود در حاشیه محل زندگی اش کشف شد.

خانواده که از طریق مدرسه مطلع شده بودند که فرزندشان در جلسه امتحان حضور نیافت، در جستجوی دختر خود برآمدند و به کلانتری محل مراجعه و از مفقودی دختر ۱۵ ساله خود خبر دادند که بلافاصله تحقیقات تخصصی مأموران و کارآگاهان پلیس آگاهی به منظور پیدا کردن این دختر نوجوان آغاز شد.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: کارآگاهان در جریان تحقیقات با به دست آوردن سرنخ‌هایی از قاتل توانستند کمتر از ۶ ساعت پس از وقوع حادثه این فرد که جوانی ۲۵ ساله از اهالی محل سکونت دختر و دارای سه فقره سابقه کیفری بود را در حال فرار از منزلش دستگیر کنند.

سرهنگ خسروی اظهار کرد: پس از دستگیری متهم تحقیقات از وی در حضور بازپرس ویژه قتل انجام گرفت که درنهایت وی به قتل دختر نوجوان اعتراف و عنوان کرد که او را به‌زور به محل کشف جسد کشانده و سپس به قتل رسانده است.

رئیس پلیس آگاهی استان خاطرنشان کرد: تحقیقات جهت کشف ابعاد این پرونده و علت و انگیزه‌های وقوع قتل توسط قاتل در دست بررسی است.

یکی از شهروندان نصرآبادی به خبرنگار ما گفت: نیروی انتظامی اشد برخورد را با مجرمان داشته باشد چرا که با گذشت زمان، داغ حوادث کم تر شده و قطعا اگر به سرعت و پس از اتمام پرونده، مجرم به سزای عملش برسد، تذکری برای دیگران خواهد بود.

انتهای پیام/ ش

همچنین بخوانید:

12 Responses to “قتل دردناک دختر ۱۵ ساله نصرآبادی/ قاتل دستگیر شد”

 1. مختاری نصرآبادی گفت:

  باسلام. متاسفانه دختر بی گناه ومظلوم قربانی بی تدبیری مسؤولان شهر شد.

  قاتل شخصی بوده که سابقه اذیت وآزار چند نفر دیگر را داشت ولی مسوولین شهر هیچ اقدامی نکرده اند تا از چنین حادثه تلخی جلوگیری شود.

  قاتل که تا حدودی روانی وسابقه دار بوده چرا گذاشتن آزادانه بگردد وهرکاری که دلش میخواسته انجام بده چند سال پیش هم جوانی ،در روز روشن اسلحه غیر مجاز حمل میکرد وحتی تیراندازی هم با اسلحه کلاش کرده بود ولی کسی خم به ابرو نیاورد تا بعد از مدت کوتاهی دو جوان را باهمان اسلحه به قتل رساند حال دوباره از خطرناک بودن چنین مجرمی خبر داشتند ولی ……

 2. سکوت تلخ گفت:

  روحش شاد
  فقط خدا ب داد دل خونوادش برسه

  • خانم صالحی گفت:

   تسلیت میگم
   واقعا به این مشکلات بایدرسیدگی شود این وظیفه نیرو انتظامی و گشت ارشاد است ک جلوی این مزاحمت های خیابونی و حمل مواد مخدر مزاحمت های شدید در بین راه برای مدارس جواب گوی همه این مشکلات به این سازمان ها برمیگرده

 3. خیلی تلخه،بچه های پیکان جرقویه هم برای این اتفاق آهنگ غم انگیزی خوندن.
  قصه ی فاطمه دختر معصوم روستایی
  …..
  واسه مرگ تو،نه تنها نصرآباد که کل جرقویه خون گریه کرد

پاسخ دهید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.