سرویس: غیر تولیدی ۱۰:۳۵ - چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت:

اعزام ۷۵ مربی قرآن کریم از اصفهان، به دوره تخصصی آموزش های نوین قرآنی در قم

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: تعداد ۷۵ مربی فعال در طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم استان اصفهان جهت شرکت در دوره پیشرفته آموزش های نوین برگزاری دوره های قرآنی به قم اعزام می شوند.

به گزارش اصفهان شرق، ،حجت الاسلام و المسلمین حسن امیری اظهار داشت: در راستای ارتقاء سطح علمی و همچنین بهره گیری مربیان قرآنی از روش های نوین آموزشی در زمینه برگزاری دوره های تخصصی حفظ قرآن کریم ۷۵ نفر از مربیان فعال در طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم استان اصفهان روز جمعه ۱ بهمن ماه به مدت یک هفته به شهر مقدس قم اعزام می شوند.
وی افزود: این دوره با هدف جذب و شناسایی استعدادهای درخشان در زمینه مربی حفظ قرآن کریم، تربیت مربیان کارآمد جهت آموزش به قرآن آموزان در جوار بقاع متبرکه، تامین نیروی انسانی مورد نیاز جهت برگزاری پنجمین دوره تربیت ملی حافظان قرآن کریم و همچنین تحقق بخشیدن به منویات مقام معظم رهبری(حفظ ا… تعالی) در راستای تربیت حافظان قرآن کریم برگزار می شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه بیان کرد: این دوره به ارائه مباحثی همچون کلاس داری عمومی و تخصصی ویژه کودکان، اصول تخصصی کلاس داری حفظ قرآن کریم، شیوه های جذاب سازی کلاس های حفظ قرآن کریم، اصول مشاوره دهی به حافظین قرآن کریم، کارگاه شیوه داوری، روش تدریس ترجمه و مفاهیم، احکام قرآنی و… برگزار می شود.
حجت الاسلام و المسلمین حسن امیری ادامه داد: این دوره توسط اساتید بین المللی و ملی و بر اساس متددهای روز و استاندار برگزار می شود و مربیان پس از گذراندن این دوره در آزمون نهایی شرکت می کنند و در صورت کسب نمره قبولی در آزمون از سازمان اوقاف و امور خیریه گواهی نامه دریافت می کنند.

انتهای پیام/خبرنگارا جوان

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.