سرویس: اخبار شهرستان ۱۵:۵۵ - دوشنبه ۰۶ دی ۱۳۹۵

با حضور مسئولان محلی برگزار شد؛

شیرین ترین لحظات ۱۲۰ دختر دانش آموز ورزنه ای به روایت تصویر

مراسم جشن تکلیف ۱۲۰ نفردانش آموز دختر دوره سوم ابتدایی مدارس فاطمه الزهرا، شهید علی اصغر محمدی و آیت الله مدرس صبح امروز با حضور مسئولان و خانواده دانش آموزان برگزار شد.

به گزارش اصفهان شرق، حجت الاسلام جلالی استاد حوزه و دانشگاه صبح امروز در جشن تکلیف ۱۲۰ دختر ورزنه ای، خطاب به دانش آموزان گفت: شما دانش‌آموزان با رسیدن به سن تکلیف و عبادت در واقع پیوند ناگسستنی خود را با خدا برقرار کردید و باید از اکنون نهایت دقت را در عبادت خداوند انجام دهید.

وی افزود: عبادت و بندگی بر انجام فریضه نماز یومیه در اول وقت، روزه گرفتن، رعایت حجاب، حضور در نماز جمعه و جماعات و حضور مستمر در مسجد از جمله فعالیت‌های دین شما در طول زندگی شما بعد از رسیدن به تکلیف است.

محمد حیدری ریاست اداره آموزش پرورش منطقه بن رود جشن تکلیف را اعلام ورود دانش آموزان به حلقه مستحکم مومنان الهی دانست و سن به تکلیف رسیدن را شیرین ترین لحظه برای استقبال از تکالیف الهی دانست.

وی ادامه داد: شما فرزندان پاک دین اسلام باید در پناه خداوند و تعلیم‌های قرآن، باید در مسیر راه درست و انسانی قدم بردارید و از هواهای نفسانی و شیطانی که دامن‌گیر جوانان و نوجوانان ما است دوری کنید.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.