سرویس: اجتماعی ۲۰:۰۲ - جمعه ۰۳ دی ۱۳۹۵

پایان یک پرونده مهم و ضروری؛

اورژانس ۱۱۵ هرند راه اندازی شد/ شمارش معکوس برای افتتاح دفتر پلیس + ۱۰

رئیس شورای شهر هرند گفت: پیگیری های چند ساله باعث شد تا هرند از نعمت اورژانس بهره مند شود و در این خصوص خیرین، هزینه پرسنل امداد با مسئولیت شورای شهر را تا شش ماه آینده متقبل می شوند.

به گزارش اصفهان شرق، با پیگیری های چند ساله و انعکاس مشکلات، پیرامون نبود اورژانس ۱۱۵ در شهر هرند، امروز شاهد بهره برداری از اورژانس و انعکاس این مهم در شرق اصفهان هستیم.

رئیس شورای شهر هرند در گفتگو با اصفهان شرق، با اشاره به اینکه پیگیری اورژانس هرند از فضای حقیقی تا مجازی امروز به بار نشست، گفت: از دیروز اورژانس ۱۱۵ در هرند رسما کار خود را آغاز کرد و تا پنج ماه آینده ساختمان اورژانس تحویل داده می شود.

محمد جعفری اظهار کرد: در نبود اورژانس در این شهر، مشکلات بسیاری دامنگیر شهروندان هرند شد و انعکاس مشکلات در رسانه و پیگیری مسئولان شهر، باعث شد تا ضرورت نیاز به اورژانس در بین مسئولان ذیربط استانی احساس شود و گامی موثر در این خصوص بردارند.

وی با بیان اینکه حدود ۵۰۰ میلیون ریال از هزینه پرسنل اورژانس را خیرین تا شش ماه پرداخت خواهند کرد، افزود: خیرین، هزینه پرسنل امداد با مسئولیت شورای شهر را تا شش ماه آینده متقبل می شوند و پس از آن هزینه اورژانس در مدار دولتی قرار می گیرد.

رئیس شورای شهر تصریح کرد: یک دستگاه آمبولانس با تمام امکانات به روز، تا دو هفته آینده وارد شهر می شود ولی طی این مدت، از آمبولانس های قدیمی مرکز اورژانس استان در خدمت رسانی به مردم استفاده می شود.

وی با اشاره به اینکه خانواده ها نیز باید فرهنگ رانندگی را بالا ببرند، خاطرنشان کرد: می طلبد تا والدین نظارت بیشتری بر فرزندان خود داشته باشند تا با بالا بردن فرهنگ رانندگی، حوادث رانندگی با تلفات جانی کاهش یابد.

جعفری هرندی به افتتاح دفتر پلیس + ۱۰ در شهر هرند اشاره کرد و گفت: پس از سه سال پیگیری همه جانبه و مستمر از سوی مسئولان محلی، بزودی این دفتر در مجاورت حوزه علمیه امام هادی(ع) راه اندازی می شود.

انتهای پیام/ش

 

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.