سرویس: غیر تولیدی ۱۶:۰۹ - چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵

با اعلام قرعه تیم‌های ایرانی در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا

ذوب‌آهن در گروه مرگ قرار گرفت

قرعه کشی مسابقات جام باشگاه‌های آسیا برگزار شد که قهرمان جام حذفی یعنی ذوب‌آهن در گروه مرگ و با تیم‌های العین امارات، الاهلی عربستان و برنده پلی‌آف نمایندگان قطر و ازبکستان هم‌گروه شد.

به گزارش اصفهان شرق،  قرعه‌کشی مسابقات جام باشگاه‌های آسیا برگزار شد که چهار نماینده ایران حریفان خود را در این مسابقات شناختند.

تیم ذوب‌آهن اصفهان که به عنوان قهرمان جام حذفی به صورت مستقیم در این مسابقات حضور پیدا خواهد کرد با تیم‌های العین امارات، الاهلی عربستان و برنده پلی‌آف نمایندگان قطر و ازبکستان هم‌گروه شد.

با اعلام این قرعه شاگردان سید مجتبی حسینی در گروه مرگ این دوره از مسابقات قرار گرفته‌اند و دو تیم اماراتی و عربستانی از تیم‌های خوب این مسابقات هستند.

تکلیف دیگر گروه‌های منطقه غرب آسیا نیز مشخص شد که حریفان پرسپولیس و استقلال خوزستان که به صورت مستقیم به مرحله گروهی راه یافتند مشخص شد و تیم استقلال تهران نیز که باید به دیدار پلی‌آف برود، حریف و گروه احتمالی خود را شناخت.

به گزارش فارس، گروه‌بندی چهار گروه منطقه غرب آسیا به شرح زیر است:

گروه A: الاهلی امارات – برنده پلی‌آف استقلال و السد قطر – التعاون عربستان – لوکوموتیو ازبکستان

گروه B: الجزیره امارات – استقلال خوزستان – برنده پلی آف 2 (برنده الفاتح عربستان با برنده نسف‌قارشی ازبکستان و الحد بحرین) – لخویا قطر

گروه C: العین امارات، ذوب‌آهن – الاهلی عربستان – برنده پلی‌آف نمایندگان قطر و ازبکستان

گروه D: پرسپولیس – الهلال عربستان – الریان قطر – برنده پلی آف یک (الوحده امارات با برنده الوحدت اردن و بنگلور هند)

انتهای پیام/فارس

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.