سرویس: اجتماعی ۰۷:۰۴ - یکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵

به مناسبت گرامیداشت 16 آذر؛

مسابقات فرهنگی ورزشی در دانشگاه هرند برگزار شد / تصاویر

روز دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی هرند با شور نشاط دانشجویی در حضور مسولین و اساتید مرکز برگزار گردید.

به گزارش اصفهان شرق، بعد از کودتاى ۲۸ مرداد ۱۳۳۲، رژیم وابسته پهلوى که توانسته بود با کمک اربابان امریکایى بر اریکه قدرت باز گردد، درصدد برآمد تا پایه هاى حکومت خود را تثبیت کند، اما غافل از اینکه مقاومت مردم بطور کامل از بین نرفته و ایران در اولین فرصت خشم و انزجار خویش را نشان خواهد داد.

حادثه ۱۶ آذر ۱۳۳۲، به عنوان یک روز (مقاومت تاریخى) در تاریخ دانشگاه تهران ثبت شد. از آن پس، همه ساله به رغم کوشش رژیم و ساواک، دانشجویان دانشگاه تهران و دیگر دانشگاههاى سراسر ایران مراسم و تظاهراتى به یاد شهیدان آن روز برپا مى کردند.
در همین راستا دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز هرند در این روز با برنامه های فرهنگی و ورزشی و ایجاد فضایی با نشاط در سایه لطف حکومت جمهوری اسلامی برگزار گردید و در این روز دانشجویان در فضای ایجاد شده روز دانشجو را پاس داشتند.
در پایان این برنامه هادر این مرکز در مراسمی دکتر مالکی ریاست محترم دانشگاه ضمن تبریک این روز به دانشجویان اعلام کرد به لطف خدا و درفضایی آرام اینک جوانان ما مشغول تحصیل می باشند تا آینده این مرز و بوم را بتوانند به درستی بسازند.
وی دانشگاه جامع علمی کاربردی را دانشگاهی  کار آفرین خواند و گفت:  وجود مراکز آموزشی در کشور باعث رونق بیشتر فضای کار در آینده خواهد شد.
از برنامه های جذاب این روز در مرکز هرند می توان به مسابقات طناب کشی ویژه برادران، مسابقات دارت ویژه خواهران مسابقات فرهنگی و همچنین حضور ریاست محترم مرکز در کلیه کلاس های درس و اهدا شاخه گل به دانشجویان اشاره کرد.
انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.