سرویس: اقتصادی » نماینده مجلس ۱۷:۰۶ - سه شنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۵

حاجی‌دلیگانی در تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس:

خواسته‌های مردم از ما معیشت و اشتغال جوانان‌ است نه لغو سخنرانی/ ده‌ها مورد سخنرانی نمایندگان لغو شده رئیس مجلس چرا دفاع نکرد؟

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی حاشیه‌سازی درباره لغو سخنرانی علی مطهری را بازی برای سرگرمی و منصرف کردن مردم از خواسته‌های اصلی خود خواند و تأکید کرد:‌ باید نظر دادستان مشهد نیز در این باره شنیده می‌شد.

به گزارش اصفهان شرق، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه شنبه 2 آذر)‌ در تذکری شفاهی با اشاره به سخنان علی لاریجانی رئیس مجلس در نطق پیش از دستور خود درباره لغو سخنرانی علی مطهری نایب رئیس دوم مجلس در روز اربعین در شهر مشهد، از عدم رعایت بی‌طرفی توسط رئیس مجلس در شرایطی که ده‌ها مورد از سخنرانی‌های نمایندگان دیگر در دانشگاه‌ها لغو شده است، انتقاد کرد.

وی با تأکید بر اینکه رئیس مجلس باید از بقیه نمایندگان نیز چنین دفاعی انجام می‌داد، اظهار داشت: در کشور حوادث گوناگونی رخ می‌دهد، اما چرا باید درباره لغو سخنرانی آقای علی مطهری، سران سه‌قوه ورود کنند؟

حاجی‌دلیگانی با ذکر این نکته که مشکلات فراوانی در کشور داریم، گفت:‌ اخباری که به دست ما می‌رسد حاکی از این است که جریان خاصی پشت موضوع سخنرانی علی مطهری در روز اربعین در مشهد قرار داشته است که مربوط به جریانات سیاسی هم نیست.

وی ادامه داد:‌ باید بررسی شود که آیا عناصر نفاق پشت این موضوع بوده‌اند که این میتینگ را به این صورت برگزار کنند؟

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: از طرف دیگر تصمیمات شورای تأمین استان نافی تصمیمات مقام قضایی نیست، لذا باید نظر دادستان مشهد را در این باره می‌شنیدیم.

وی حاشیه‌های ایجادشده پیرامون لغو سخنرانی روز اربعین علی مطهری در مشهد را یک بازی برای سرگرم کردن با هدف منصرف کردن مردم از خواسته‌های خود توصیف کرد و اضافه کرد: در حال حاضر خواسته‌های مردم از ما موضوع معیشت و اشتغال جوانان‌شان است.

حاجی دلیگانی در پایان گفت: وقت دولت و مجلس باید صرف مسئله معیشت و اشتغال جوانان شود نه مسائل حاشیه‌ای.

انتهای پیام/ فارس

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.