سرویس: اجتماعی ۱۱:۵۸ - دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵

شهردار محمد آباد گفت:

احیای صنعت گردشگری در شرق اصفهان از اهدف طلایی ما است

نصر اصفهانی گفت: امیدوارم در آینده ای نزدیک به عنوان بخش خصوصی در صنعت گردشگری بتوانیم استان اصفهان و به خصوص شرق اصفهان را که امروز درگیر بدترین شرایط بی آبی است از طریق صنعت گردشگری، بوم گردی و کویرنوردی احیا کنیم.

به گزارش اصفهان شرق، در هشتمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کیش، پروژه های ارگ تاریخی محمدآباد، مجتمع رفاهی -بهداشتی امام رضا، بوم گردی منطقه و اکوتوریسم این شهر برای جذب سرمایه، به سرمایه گذاران معرفی می شود.

 مهدی نصراصفهانی  با اشاره به اینکه باید ظرفیت های استان اصفهان و مخصوصا شهرهای اطراف کلانشهر اصفهان را بپذیریم، اظهار داشت: ما در قالب نمایشگاه هایی که در طول سال برگزار می شود این استعداد وجود دارد که شهرهای کوچک داشته های خود را به نمایشگاه بگذارند.
وی افزود: اصفهان در نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کیش در قالب یک پاویون مشترک بسیار خوب ظاهر شده و بخش های دولتی، خصوصی، خصولتی در آن حضور دارند. همچنین شهرداری ها به عنوان یک نهاد غیر دولتی در قالب بسته های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری در این نمایشگاه حضور پیدا کرده اند.
شهردار محمدآباد ابراز امیدواری کرد: در آینده ای نزدیک به عنوان بخش خصوصی در صنعت گردشگری بتوانیم استان اصفهان و به خصوص شرق اصفهان را که امروز درگیر بدترین شرایط بی آبی است از طریق صنعت گردشگری، بوم گردی و کویرنوردی احیا کنیم.
وی بیان داشت: محمدآباد به عنوان شهری در ۶۰ کیلومتری جنوب شرقی اصفهان به عنوان اولین شهر تاریخی و گردشگری است که توانستیم آن را به عنوان برند گردشگری در کنار کلانشهر اصفهان معرفی کنیم.
نصراصفهانی گفت: شهر محمدآباد ظرفیت های بسیار زیادی در حوزه گردشگری دارد براین اساس در حال مرمت و بازسازی برخی از بناهای قدیمی آن هستیم و در حال آماده کردن هتل های ۳۰ سوئیتی هستیم.
وی به احیای بحث بوم گردی در محمدآباد اشاره کرد و گفت: این شهر ارگ قدیمی و تاریخی دارد که درون آن موزه مردم شناسی، تالار سنتی و رستوران سنتی و هتل است و سرمایه گذار بخش خارجی می تواند این محل را احیا و مرمت کند.
به گفته شهردار محمدآباد، در این نمایشگاه ارگ تاریخی محمدآباد، مجتمع رفاهی بهداشتی امام رضا و بوم گردی منطقه و توریسم طبیعت این شهر به سرمایه گذاران برای جذب سرمایه معرفی می شود.

انتهای پیام/شهرداری محمدآباد

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.