سرویس: دسته‌بندی نشده 21:47 - شنبه 17 مهر 1395

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه اصفهان:

مواضع انقلابی و استکبار ستیزی امام جمعه ورزنه همان پیروی از خط و مشی حضرت امام(ره) است

حجت الاسلام صالحیان گفت: شعار های بعد از نماز همان تولی و تبری است که با مشت های گره کرده خود از استکبار و آمریکا و صهیونیست ها، انگلیس خائن و منافقین و کفار اعلام برائت کرده و ابراز تنفر و دوری می کنیم.

به گزارش اصفهان شرق، عصر امروز مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان با حضور در دفتر امام جمعه شهر ورزنه با اشاره به ضرورت دشمن شناسی اظهار کرد: یزید مختص به سرزمین کربلا نبوده و در هر دوره باید یزید زمان را شناخت و همانند حسین بن علی(ع) گفت هیهات مناالذله.

حجت الاسلام صالحیان به اهمیت زیارت عاشورا در تولی و تبری اشاره و افزود: کل زیارت عاشورا تولی وتبری است یعنی باید دوستی خود را به اهل بیت علیهم السلام اعلام و از دشمنان اهلبیت علیهم السلام ابراز تنفر کرده و دوری خود را با مشت های گره کرده اعلام کنیم.

وی گفت: شعار های بعد از نماز همان تولی و تبری است که با مشت های گره کرده خود از استکبار و آمریکا و صهیونیست ها، انگلیس خائن و منافقین و کفار اعلام برائت کرده و ابراز تنفر و دوری می کنیم.

مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان در ادامه خاطرنشان کرد: شعار های بعد از نماز در مساجد از جهت اینکه دیانت ما عین سیاست ما و سیاست ما عین دیانت ما است به اندازه تسبیح حضرت فا طمه زهراء سلام الله علیها دارای اجر و پاداش است.

وی خاطرنشان کرد: مواضع انقلابی، ولایی و استکبار ستیزی امام جمعه شهر ورزنه همان پیروی از خط و مشی حضرت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب است که لازم میدانم از امت همیشه در صحنه شهر ورزنه و نماز گزاران جمعه و جماعات و مردم همیشه در صحنه بخش بن رود به دلیل هماهنگی و همراهی تشکر کنم.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.