سرویس: غیر تولیدی ۱۳:۰۳ - جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵

فاطمه گودرزی؛

بازیگران در شهرستان ها امکانات کمی دارند

بازیگر لرستانی سینما و تلویزیون بابیان اینکه هنرمندان شهرستانی امکانات کمی برای کاردارند، گفت: برگزاری هفته‌های فرهنگی کار بزرگی است.

به گزارش اصفهان شرق، فاطمه گودرزی در حاشیه اکران فیلم‌های کارگردانان لرستانی در فرهنگسرای ارسباران  در پاسخ به این سؤال که فضای کاری تولید فیلم در لرستان را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ گفت: در کل وقتی برای داوری و یا سایر جشنواره‌ها به استان‌ها می‌رویم می‌بینیم که امکانات کمی برای کاردارند.

وی ادامه داد: برخی جوانان خیلی ذوق دارند در این عرصه کار کنند و نیاز به حمایت دارند و باید حامی داشته باشند تا به آنچه در دلشان بوده و حقشان است برسند.

گودرزی در رابطه با ضرورت برگزاری هفته فرهنگی لرستان هم افزود: برگزاری چنین برنامه‌هایی خیلی بهتر از آن است که تنها سکوت کنیم و هیچ نمایشی از بچه‌های لرستان نداشته باشیم.

این بازیگر سینما و تلویزیون بیان کرد: امیدوارم برای همه استان‌ها این اتفاق بیفتد و برگزاری هفته‌های فرهنگی کار بزرگی است.

گودرزی ادامه داد: این دیدارهای فرهنگی می‌تواند در ارتباط بیشتر اقوام با یکدیگر مؤثر باشد.

وی افزود: امروز همه هنرمندان لرستانی در عرصه‌های مختلف حضور دارند و هرکسی به‌نوبه خود تلاش می‌کند.

گودرزی در بخش دیگری از سخنان خود در ارتباط با اکران فیلم «قشنگ و فرنگ» وحید موسائیان گفت: نوع و شکل فیلم‌سازی‌ها تغییر کرده و آقای موسائیان سبک مختص به خود را در فیلم‌سازی را دارد.

وی افزود: فیلم‌هایی مثل «لانتوری» و «بارکد» حال و هوای دیگری دارند و شاید مردم سمت‌وسویشان به سمت این فیلم‌ها بیشتر باشد درصورتی‌که موضوع این فیلم‌ها تکراری است.

این بازیگر سینما و تلویزیون بیان کرد: فیلم آقای موساییان یک حس خاص را در آدم جاری می‌کند و من این فیلم دوست داشتم.
گودرزی ادامه داد: فیلم برای من هیجان‌انگیز بود و لذت بردم اما در جشنواره فجر تعداد داورهایی که این نوع فیلم را دوست داشتند کمتر بود و نتوانستند رأی خود را غالب کنند.

انتهای پیام/مهر

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.