سرویس: غیر تولیدی ۱۲:۱۲ - سه شنبه ۰۸ تیر ۱۳۹۵

مگويان:

با منصوریان قهرمان می‌شویم/ یکی از خواسته‌هایم در فصل جدید فتح دربی است

هرایر مگویان مدافع ارمنستانی استقلال با انگیزه مضاعف سر تمرینات آبی‌ها حاضر شد با این امید که در کنار سرمربی جدید به قهرمانی در لیگ برتر ایران دست پیدا کند.

به گزارش اصفهان شرق، مدافع ملی‌پوش ارمنی هم سر تمرین استقلال حاضر شد تا جمع آبی‌ها جمع شود. هرایر مگویان مثل همیشه سربه‌زیر و بدون حاشیه پاسخگوی سوالات‌مان شد تا نشان دهد در سومین فصل آبی‌پوش بودنش بیشتر از گذشته امیدوار به موفقیت استقلال است.

دیرتر از سایرین سر تمرینات حاضر شدی تا هواداران استقلال که دوستت دارند، حسابی نگران شوند.

مشکلی نبود. با کادر فنی تیم کاملا هماهنگ بودم. طی این مدت تمرینات انفرادی را هم روی برنامه دنبال می‌کردم.

حال و هوای تمرینات استقلال عوض شده؟

اخبار را به‌طور مرتب دنبال می‌کردم. وقتی دیدم حدود دو هزار نفر سر تمرینات می‌آیند امیدم برای جبران ناکامی‌های اخیر بیشتر شد. قدر این هواداران را باید دانست. شما در کمتر کشوری چنین حمایتی را حتی در تمرینات- شاهد خواهید بود.

بنویسید این هواداران «قلب» هرایر هستند. من همیشه حرفه‌ای فکر و حرفه‌ای رفتار کرده‌ام. اما شما این قسمت از شانس بزرگ استقلال را باید از سایر فاکتورها متمایز کنید. این مردم با تمام وجود از ما حمایت می‌کنند و این مسوولیت‌مان را بیشتر می‌کند.

نظرت در مورد بازیکنان جدید استقلال چیست؟

اول بگذارید از آنها که رفتند تشکر کنم. حنیف عمران‌زاده یکی از آنهاست که واقعا برای تیم زحمت کشید. میلاد (فخرالدینی) هم بچه خوبی بود. درست مثل آرش (برهانی). امیدوارم کاری را که نتوانستیم در دو فصل حضورم کنار استقلال به پایان برسانیم، با نفرات جدید و به یاد آنها انجام دهیم. فکر می‌کنم سرمربی جوان ما انگیزه‌های زیادی دارد تا با استقلال به نتیجه لازم برسد.

از منصوریان چقدر شناخت داری؟

ما همیشه برابر تیم نفت دچار زحمت می‌شدیم. بازی آنها برابر پرسپولیس هم نمونه‌ای از دانش فنی این مربی بود. اینکه چطور بتوانی با دو گل تیمی پر از مهره و انگیزه را برابر صد هزار تماشاگر شکست دهی، بیانگر توانایی‌های روحی و دانش تو است. امیدوارم با منصوریان به آرزویم برسم. هرایر مگویان می‌خواهد با استقلال در فوتبال ایران قهرمان شود.

شرایط رقبا را چطور می‌بینی؟

خبر زیادی از شرایط رقبا ندارم. ما باید طبق برنامه‌های کادرفنی قدم به قدم پیش برویم. وقتی چند بازیکن جدید اضافه می‌شوند و کادرفنی هم تازه‌ کارش را آغاز کرده باید فشار مضاعفی را متحمل شویم تا زودتر از حد ممکن هماهنگ شویم.

در دفاع میانی حنیف عمران‌زاده رفته. در مقابل سه بازیکن جوان جذب شده‌اند. مجید حسینی، حسین کنعانی‌زادگان و جانواریو.

گفتم که نیاز به زمان داریم تا از توانایی‌های نفرات جدید به صورت کامل بهره ببریم. به نظرم باید بیشتر تلاش کنیم و راه دیگری برای رسیدن به مرز آمادگی وجود ندارد.

تو با استقلال موفق به فتح داربی تهران نشدی. نه با قلعه‌نویی و نه با پرویز مظلومی. آیا با منصوریان به خواسته‌ات می‌رسی؟

امیدوارم. ما بدشانس بودیم. در دو دیدار هم شانس پیروزی داشتیم و گل اول را زدیم. قطعا یکی از خواسته‌هایم در فصل جدید پیروزی در داربی است. هرچند که از حالا صحبت کردن در مورد این دیدار زود است.

مشرق

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.