سرویس: اخبار شهرستان ۱۹:۱۷ - یکشنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۵

همزمان با شهادت امام علی(ع) انجام شد؛

توزیع 700 سبد کالا در طرح توشه برکت بخش بن رود

مسئول کمیته امداد امام خمینی(ره) بخش بن رود و شهر ورزنه از توزیع تعداد 700سبد کالای طرح توشعه برکت ماه مبارک رمضان به ارزش 350 میلیون ریال در بین خانواده ها خبر داد.

مسئول کمیته امداد بخش بن رود در گفتگو با خبرنگار اصفهان شرق از ورزنه با اشاره به ماه مبارک رمضان و شب های قدر از طرح همیاری به خانواده های نیازمند خبر داد و گفت: خیرین پیشتاز در امر یاری رسانی به خانواده های نیازمند هستند و به لطف خدا این امر در بخش بن رود علی رغم همه مشکلات بر اثر خشکسالی های اخیر به وفور دیده می شود.

محمد رضا عباسی افزود: 700 سبد کالای طرح توشه برکت در ماه مبارک رمضان به ارزش کلی 350 میلیون ریال بین خانواده های تحت حمایت امداد توزیع شد و امیدواریم هرساله شاهد توسعه این طرح باشیم.

وی ارزش هر سبد را 500 هزار ریال خواند و اظهار کرد: اقلام مذکور شامل مواد پروتئینی و حبوبات است که به صورت بسته بندی جداگانه به هر خانوار تعلق می گیرد.

مسئول کمیته امداد، همچنین با اشاره به نامگذاری ۱۵ تا ۲۱ رمضان به عنوان هفته‌ی اکرام ایتام و اطعام نیازمندان خاطرنشان کرد: این هفته در سراسر کشور به این عنوان نامگذاری شده است تا بهانه‌ای برای توجه بیشتر مردم به فقرا و نیازمندان باشد و سعی ما بر این است تا بتوان این اخلاق پسندیده را در بین مردم باب کنیم.

 

همچنین بخوانید:

یک نظر در مورد “توزیع 700 سبد کالا در طرح توشه برکت بخش بن رود”

  1. میراحمدی گفت:

    اقای عباسی واقعا مصداق یک مدیر نمونه و دلسوز هستند خداوند ایشان را عمر با عزت بده

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.