سرویس: اجتماعی ۲۰:۴۹ - پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵

در راستای طرح مفتاح الجناح انجام شد؛

دلجویی از بیماران سرطانی شهر تودشک/ تصاویر

عصر امروز، عیادت مرکز نیکوکاری شهر تودشک به همراه جمعی از مسئولان شهر و رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کوهپایه از سه بیمار سرطانی انجام شد.

به گزارش اصفهان شرق از تودشک، در راستای طرح مفتاح الجنه، عیادت جمعی از مسئولان و اعضای مرکز نیکوکاری شهر تودشک و امام جماعت محله تودشکچویه از بیماران سرطانی تحت حمایت این مرکز محقق شد.

طرح «مفتاح الجنه» در ایام ماه رمضان با هدف برقراری ارتباط نزدیک مسئولان با ایتام و نیازمندان اجرا می شود.

کمیته امداد امام خمینی(ره) با اجرای طرح «مفتاح الجنه» در سال جاری سعی در زمینه سازی دیدار مسئولان از منازل ایتام و بیماران صعب العلاج دارد.

گفتنی است، طرح مفتاح الجنه در راستای دل‌جویی عاطفی از خانواده‌های تحت حمایت مرکز نیکوکاری، افزایش نشاط روحی، روانی و معنوی، آشنایی با مشکلات جامعه هدف براساس اعتمادسازی و اطمینان از عملکردها در بخش کوهپایه به نحو مطلوب طی سال گذشته اجرا شد.

لازم به ذکر است، طرح مفتاح الجنه ضمن آشنایی با مشکلات جامعه هدف کمیته امداد و مرکز نیکوکاری سبب ارائه راهکارهای مناسب در راستای رفع مشکلات و نشاط معنوی بازدیدکنندگان می‌شود.

در این عیادت و دل جویی مبلغ 17.550.000 ریال کمک های مردمی جمع آوری شده، در اعیاد شعبانیه، در شهر تودشک به این بیماران اهدا شد.

شایان ذکر است با توجه به وضعیت نامطلوب این بیماران و هزینه های سنگین درمان، ان دسته از خیرین و نیکوکارانی که مایلند به این بیماران کمک کنند شماره حساب 5096889964 و شماره کارت مجازی 6104.3379.4331.3377 نزد بانک ملت  اعلام میگردد.

خواهشمند است پس واریز کمک های انسان دوستانه خود به این مرکز، با ارسال پیامک به شماره 09139666372 (محمد حیدری) اطلاع دهید.

 

 

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.